Výbor

Výbor Transparentu byl zvolen 4. října 2020. Výbor přímo zodpovídá za chod organizace.

Petri

mail@petri.cz

Petri vystudovala pedagogickou fakultu a nyní rozšiřuje své obzory doktorátem na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jelikož miluje hudbu, tak působila několik let v rádiu UP AIR. Nyní pracuje jako animátorka v science centrum. Je spoluzakladatelkou ostravské regionální buňky Transparentu, která je její hlavní radostí a starostí. Je nadšenou grafičkou, ukulelistkou a poloprofesionální emoční troskou.

Lenka

lenka.kralova.81@gmail.com

Lenka založila na YouTube kanál V Tranzu, který divákům formou talkshow s hosty představuje různá trans témata. Živí se jako softwarová vývojářka, ale má i bohaté zkušenosti z oblasti online marketingu a médií. Má ráda vesmír a módu, miluje procházky v přírodě. Ve volném čase také ráda improvizuje na klavír, ale nejraději tráví čas se svým synem.

Alexandra

místopředsedkyně
alexandra@transparentprague.cz

Alexandra je projektantkou vodohospodářských staveb, nekonečnou studentkou a také dobrovolnou hasičkou. V Trans*parentu se věnuje PR sekci, volnočasovkám a je naší místopředsedkyní. Také vypomáhá v Ostravské buňce. Ve svém volném čase si ráda zahraje na ukulele a klavír, také ráda maluje, chodí na túry a věnuje se historickým zajímavostem, které nikdy nevyužije ve svém životě.

Viktor

Viktor je jeden ze zakladatelů Trans*parentu v roce 2015, kde manažuje social media a vede několik projektů zacílených na zlepšení zdrav. péče o trans* lidi. Spolupracovník řady českých queer iniciativ (Mezipatra, Jsme fér atd.). Vystudovaný anglista a profesí překladatel různých textových forem včetně románů. Stará se o menší zvířecí rodinku.

Haru

Haru se zabývá uměleckou tvorbou, psychologií a dalšími humanitními i přírodovědnými obory. Spravuje instagram Trans*parentu, věnuje se grafické tvorbě a specializuje se na témata nebinarity a intersex lidí. Aktuálně studuje na Univerzitě v Hradci Králové, ale žije tak nějak všude. Ve volném čase hraje na klavír a ukulele nebo se učí novým věcem.