Výbor

Výbor Transparentu byl zvolen 4. října 2020. Výbor přímo zodpovídá za chod organizace.

Hlavní dlouhodobé cíle výboru

  • Zavést v organizaci procesní a projektové řízení.
  • Zlepšit komunikaci o činnosti spolku směrem ke členům a k veřejnosti.
  • Dlouhodobě rozvíjet webovou prezentaci organizace a učinit z ní nejlepší zdroj informací s trans* tématikou na českém internetu.
  • Průběžně zvyšovat povědomí veřejnosti o trans* a nebinárních lidech a jejich situaci.
  • Pomáhat vytvářet lepší podmínky pro všechny trans*, nebinární a intersex lidi, i pro ty, kteří svojí identitu teprve hledají.

Bára

předsedkyně výboru
bara@transparentprague.cz

Bára je kudrnatá geoinformatička, genderistka, specialistka na e-govermment a propagátorka otevřených dat. V Trans*parentu je předsedkyní výboru a vede také advokacii, ve které bojuje za práva trans* lidí. Zajímá se o mapy, ve volném čase se věnuje cyklistice, ráda cestuje a posedává s milými lidmi v kavárnách.

Petri

mail@petri.cz

Petri vystudovala pedagogickou fakultu a nyní rozšiřuje své obzory doktorátem na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jelikož miluje hudbu, tak působila několik let v rádiu UP AIR. Nyní pracuje jako animátorka v science centrum. Je spoluzakladatelkou ostravské regionální buňky Transparentu, která je její hlavní radostí a starostí. Je nadšenou grafičkou, ukulelistkou a poloprofesionální emoční troskou.

Lenka

lenka.kralova.81@gmail.com

Lenka založila na YouTube kanál V Tranzu, který divákům formou talkshow s hosty představuje různá trans témata. Živí se jako softwarová vývojářka, ale má i bohaté zkušenosti z oblasti online marketingu a médií. Má ráda tanec a módu, miluje procházky v přírodě. Ve volném čase také ráda improvizuje na klavír, ale nejraději tráví čas se svým osmiletým synem.

Alexandra

místopředsedkyně
alexandra@transparentprague.cz

Alexandra je projektantkou vodohospodářských staveb, nekonečnou studentkou a také dobrovolnou hasičkou. V Trans*parentu se věnuje PR sekci, volnočasovkám a je naší místopředsedkyní. Také vypomáhá v Ostravské buňce. Ve svém volném čase si ráda zahraje na ukulele a klavír, také ráda maluje, chodí na túry a věnuje se historickým zajímavostem, které nikdy nevyužije ve svém životě.