Aktivní členové a členky

Tihle lidé jsou hrdinové! Věnují spoustu svého času a energie práci pro náš spolek a velkou měrou tím přispívají k tomu, aby se trans lidem v naší zemi žilo lépe.

Bára

bara@transparentprague.cz

Bára je kudrnatá geoinformatička, genderistka, specialistka na e-govermment a propagátorka otevřených dat. V Trans*parentu je předsedkyní výboru a vede také advokacii, ve které bojuje za práva trans* lidí. Zajímá se o mapy, ve volném čase se věnuje cyklistice, ráda cestuje a posedává s milými lidmi v kavárnách.

Petr

Petr je facilitátor našich podpůrných skupin pro trans a nebinární dospělé, účastní se aktivně v sekci healthcare. Občas přispívá články, texty o trans* neb* tematice. Petr rád čte, píše, baví ho jazyky, mluví 7 jazyky.

Damian

Damian je jeden ze zakladatelů spolku a vede naši PR sekci. Studoval Audiovizuální studia na FAMU a po čtyřech letech na pozici kreativního producenta v Českém rozhlase dnes působí jak nezávislý producent podcastů. Má rád kytky, kočky, někdy hraje jako DJ – nejen v klubech, ale i na lekcích jógy.

Ivana (Iv*a)

Iv nebo také Iva vystudovala na University College v Londýně jazyky a následně lingvistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dnes pracuje jako novinářka, překladatelka, copywriterka a lektorka. V Transparentu má na starosti psaní příspěvků na Facebook a na web. Ve volném čase píše poezii a jako správný lingvista rád hraje slovní fotbal.