Aktivní členové a členky

Tihle lidé jsou hrdinové! Věnují spoustu svého času a energie práci pro náš spolek a velkou měrou tím přispívají k tomu, aby se trans lidem v naší zemi žilo lépe.

Petr

Petr je facilitátor našich podpůrných skupin pro trans a nebinární dospělé, účastní se aktivně v sekci healthcare. Občas přispívá články, texty o trans* neb* tematice. Petr rád čte, píše, baví ho jazyky, mluví 7 jazyky.

Haru

Haru se zabývá uměleckou tvorbou, psychologií a dalšími humanitními i přírodovědnými obory. Spravuje instagram Trans*parentu, věnuje se grafické tvorbě a specializuje se na témata nebinarity a intersex lidí. Aktuálně studuje na Univerzitě v Hradci Králové, ale žije tak nějak všude. Ve volném čase hraje na klavír a ukulele nebo se učí novým věcem.

Filip

Filip je učitel ve školce, který miluje svou práci. Vede děti např. k emaptii, ohleduplnosti, zodpovědnosti za vlastní chování, respektu k rozmanitosti. Kromě práce s malými dětmi ho baví plavání a výlety se psem do přírody. Když ho chcete roztančit, pusťte mu 80´s a 90´s hity. V Transparentu se věnuje facilitování podpůrných skupin.

Damian

Damian je jeden ze zakladatelů spolku a vede naši PR sekci. Studoval Audiovizuální studia na FAMU a po čtyřech letech na pozici kreativního producenta v Českém rozhlase dnes působí jak nezávislý producent podcastů. Má rád kytky, kočky, někdy hraje jako DJ – nejen v klubech, ale i na lekcích jógy.

Ivana (Iv*a)

Iv nebo také Iva vystudovala na University College v Londýně jazyky a následně lingvistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dnes pracuje jako novinářka, překladatelka, copywriterka a lektorka. V Transparentu má na starosti psaní příspěvků na Facebook a na web. Ve volném čase píše poezii a jako správný lingvista rád hraje slovní fotbal.

Viktor

Viktor je jeden ze zakladatelů Trans*parentu v roce 2015, kde manažuje social media a vede několik projektů zacílených na zlepšení zdrav. péče o trans* lidi. Spolupracovník řady českých queer iniciativ (Mezipatra, Jsme fér atd.). Vystudovaný anglista a profesí překladatel různých textových forem včetně románů. Stará se o menší zvířecí rodinku.